Rafting Pontonem

Całodzienna wycieczka Rafting Pontonem

Świetna zabawa oraz przygoda

Lubisz aktywnie spędzać czas? Uwielbiasz podziwiać polską przyrodę? Chcesz przeżyć przygodę, którą będziesz wspominać latami? Jeśli kochasz dreszczyk emocji, koniecznie wybierz się z nami na pontonowy rafting Dunajcem. Dwugodzinny spływ pontonem zapewnia mnóstwo wrażeń i sporą dawkę wodnego szaleństwa, dzięki którym oderwiesz się od rzeczywistości i z łatwością zapomnisz o codziennych problemach. W takich warunkach grupa szybko się integruje, dlatego rafting Dunajcem to świetny pomysł zarówno na miłe spędzenie czasu w gronie przyjaciół czy rodziny, jak i na udany wyjazd firmowy.To także doskonały trening mięśni i rewelacyjny sposób na spalenie zbędnych kalorii. Przede wszystkim jednak rafting Dunajcem to wyjątkowa możliwość podziwiania fantastycznych widoków i wyjątkowej przyrody Pienin – niezwykle urokliwych wapiennych gór i bujnej roślinności porastającej ich stoki.

 

Choć rafting, czyli pokonywanie górskich rzek na pontonach, klasyfikowany jest jako sport ekstremalny, w eskapadzie na proponowanej przez nas trasie i na tak spokojnej rzece, jaką jest Dunajec, mogą wziąć udział osoby całkowicie początkujące, bez jakiegokolwiek doświadczenia w tej dziedzinie. Przy stosowanym przez nas wysokiej klasy solidnym sprzęcie pływać rzekami na pontonach może niemal każdy, także młodzież i dzieci, oczywiście przy zachowaniu odpowiednich środków bezpieczeństwa.

 

Rafting Dunajcem z APITRAVEL to ogromna dawka emocji, niezwykłych wrażeń i adrenaliny, a przy tym bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Osoby, które zdecydują się na rafting Dunajec z naszą firmą korzystają z wysokiej klasy bezpiecznych pontonów, mają też zapewnioną opiekę sternika, który jest równocześnie ratownikiem Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Swoich turystów APITRAVEL wyposaża w ochronne kaski, pagaje (wiosła) i kamizelki,na czas trwania wycieczki zapewnia też opakowanie hermetyczne na urządzenia elektroniczne, a także dostęp do przebieralni po spływie. Cena pakietu rafting Dunajcem z APITRAVEL oczywiście zawierateż ubezpieczenie.

 

Naszą bazą wypadową na rafting Dunajec jest Zakopane – w cenie pakietu znajduje się przejazd z tego miasta na miejsce raftingu i z powrotem. Jednodniowa wycieczka na rafting Dunajec z APITRAVEL trwa 7 godzin; poza 2-godzinnym spływem na pontonach obejmuje też 1,5-godzinny postój przy zaporze i Zamku w Niedzicy oraz 20-minutowe zwiedzanie drewnianego gotyckiego kościoła w Dębnie, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Gorąco zapraszamy na dzień pełen wrażeń!

Normalny

110,00 zł os.

Dzieci do lat 10

90,00 zł os.

Odjazd

Ok. 9.00-9.30 Odbieramy z miejsca zakwaterowania w Zakopanem i okolicach. Przejazd wygodnym, klimatyzowanymi pojazdami marki VW T5 (8os.) lub Busem Renault Master (17 os.).

Spływ

Rafting po dunajcu na pontonach – czas około 2h

Zamek i Kościół

Postój przy zaporze i Zamku w Niedzicy 1,5 h. Zwiedzenie kościoła w Dębnie około 20min.

Powrót

Ok. 16.00-16:30. Odwiezienie do miejsca zakwaterowania lub centrum Zakopanego.

Rezerwacja

+48 787 778 904

Cena zawiera

Transport w dwie strony(odbiór z miejsca zakwaterowania oraz powrót do tego samego miejsca odbioru lub do centrum miasta (Krupówki) , opiekę kierowcy, opiekę sternika, bilet na RAFTING PO DUNAJCA, bilet wstępu do Pienińskiego Parku Narodowego oraz ubezpieczenie.

Cena nie zawiera

Bilet na Zamek w Niedzicy – 14zł

Informacje

Miejsce w pontonie – wyłącznie 6 lub 8 osobowe, kaski, pagaje, kamizelki, opiekę sternika (ratownika Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego),informację krajoznawczą o Pieninach, rzece Dunajec i mijanych atrakcjach, opakowanie hermetyczne na elektronikę, przebieralnię po spływie