Rafting Pontonem

Całodzienna wycieczka Rafting Pontonem

Świetna zabawa oraz przygoda

Lubisz aktywnie spędzać czas? Uwielbiasz podziwiać polską przyrodę? Chcesz przeżyć przygodę, którą będziesz wspominać latami? Jeśli kochasz dreszczyk emocji, koniecznie wybierz się z nami na pontonowy rafting Dunajcem. Dwugodzinny spływ pontonem zapewnia mnóstwo wrażeń i sporą dawkę wodnego szaleństwa, dzięki którym oderwiesz się od rzeczywistości i z łatwością zapomnisz o codziennych problemach. W takich warunkach grupa szybko się integruje, dlatego rafting Dunajcem to świetny pomysł zarówno na miłe spędzenie czasu w gronie przyjaciół czy rodziny, jak i na udany wyjazd firmowy.To także doskonały trening mięśni i rewelacyjny sposób na spalenie zbędnych kalorii. Przede wszystkim jednak rafting Dunajcem to wyjątkowa możliwość podziwiania fantastycznych widoków i wyjątkowej przyrody Pienin – niezwykle urokliwych wapiennych gór i bujnej roślinności porastającej ich stoki.

Normalny

170,00 zł os.

Dzieci do lat 10

140,00 zł os.

Odjazd

Ok. 9.00-9.30 Odbieramy z miejsca zakwaterowania w Zakopanem i okolicach. Przejazd wygodnym, klimatyzowanymi pojazdami marki VW T5 (8os.) lub Busem Renault Master (17 os.).

Spływ

Rafting po dunajcu na pontonach – czas około 2h

Zamek i Kościół

Postój przy zaporze i Zamku w Niedzicy 1,5 h. Zwiedzenie kościoła w Dębnie około 20min.

Powrót

Ok. 16.00-16:30. Odwiezienie do miejsca zakwaterowania lub centrum Zakopanego.

Rezerwacja

+48 787 778 904

Cena zawiera

Transport w dwie strony(odbiór z miejsca zakwaterowania oraz powrót do tego samego miejsca odbioru lub do centrum miasta (Krupówki) , opiekę kierowcy, opiekę sternika, bilet na RAFTING PO DUNAJCA, bilet wstępu do Pienińskiego Parku Narodowego oraz ubezpieczenie.

Cena nie zawiera

Bilet na Zamek w Niedzicy – 14zł

Informacje

Miejsce w pontonie – wyłącznie 6 lub 8 osobowe, kaski, pagaje, kamizelki, opiekę sternika (ratownika Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego),informację krajoznawczą o Pieninach, rzece Dunajec i mijanych atrakcjach, opakowanie hermetyczne na elektronikę, przebieralnię po spływie

Dla grup zorganizowanych oferujemy ZNIŻKI!!!

Dla naszych klientów dajemy voucher - 15% na Termy Chochołowskie. Zapytaj kierowcę o zniżkę!