Tradycyjny spływ – sam spływ

Dla grupy min. 6 osobowych

Tradycyjny spływ Dunajcem – na tratwach, z flisakami – to niezwykłe przeżycie, którego warto doświadczyć chociaż raz w życiu. Z biurem podróży APITRAVEL wspaniała przygoda i zapierające dech w piersiach widoki są na wyciągnięcie ręki. Wystarczy wykupić całodzienną wycieczkę obejmującą spływ Dunajcem, by móc rozkoszować się pięknem podhalańskiej przyrody. O nic więcej nie trzeba się martwić – kierowca naszego wygodnego, klimatyzowanego pojazdu pojawi się o ustalonej godzinie w miejscu zakwaterowania uczestnika w mieście Zakopane i jego okolicach. Wystarczy wsiąść i udać się prosto na spływ przełomem Dunajca.

 

Jego trasa – na odcinku Sromowce Wyżne-Szczawnica – liczy 18 kilometrów, a jej pokonanie zajmuje ok. 2 godzin i 15 minut. Po drodze czeka nas wiele urzekających krajobrazów, przełom Dunajca należy bowiem do najpiękniejszych przełomów rzek w Europie. Na trasie podziwiać będziemy m.in. majestatyczne Trzy Korony, czyli najwyższy szczyt Pienin Środkowych. Co ważne, jako uczestnicy wycieczki organizowanej przez APITRAVEL nie stracimy ani chwili na stanie w kolejce, tylko od razu zajmiemy tradycyjną drewnianą tratwę flisacką.

Normalny

130,00 zł os.

Dzieci do lat 10

110,00 zł os.

Odjazd

Ok. 9.00-9.30 Odbieramy z miejsca zakwaterowania w Zakopanem i okolicach
Podhala(Murzasichle,Poronin,Biały Dunajec,Stasikówka,Bukowina,Ząb,Małe Ciche).
Przejazd wygodnym, klimatyzowanymi pojazdami marki VW T5 (8os.) lub Busem Renault Master (17os.).

Spływ

Spływ tratwami do Szczawnicy z polskimi flisakami. Czas spływu 2h 15min

Powrót

Ok. 14.30-15:00. Odwiezienie do miejsca zakwaterowania lub centrum Zakopanego.

Rezerwacja

+48 787 778 904

Cena zawiera

Transport w dwie strony(odbiór z miejsca zakwaterowania oraz powrót do tego samego miejsca odbioru lub do centrum miasta (Krupówki) , opiekę kierowcy, bilet na SPŁYW DUNAJCA(bez stania w kolejce), bilet wstępu do Pienińskiego Parku Narodowego oraz ubezpieczenie.

Dla grup zorganizowanych oferujemy ZNIŻKI!!!

Dla naszych klientów dajemy voucher - 15% na Termy Chochołowskie. Zapytaj kierowcę o zniżkę!